Код: 00000012045_1
Артикул: 006/7_Blue
Ліжечко для ляльок з постіллю BAMSIC 006/7_Blue
- Наявність: 5
- Виробник: Bamsik
-
371 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Ліжечко для ляльки. Розмір 20*21*34 см. Вага 320 г.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Ліжечко |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Лялькові будиночки та меблі |
| Комплект постачання | ліжко, ковдра, подушка, простирадло |
| Комплектація | ліжко, ковдра, подушка, простирадло |
| Комплектація | ліжко, ковдра, подушка, простирадло |
| Матеріали | пластмаса, комбінований |
| Материал | пластмаса, комбінований |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 25х40х3 см |
| Розмір | 34х20х21 см |
| Розміри | 34х20х21 см |
| Розміри упаковки | 25х40х3 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Ліжечко |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 40 |
| Ширина в упаковці (см) | 40 |
| Возраст | від 3 років |










