0
Категорії товарів
  • Ласти для плавання BW 27023 розмір 40-42 в сітці Жовтий
Код: 116903-06
Артикул: RT-27023(Yellow)

Ласти для плавання BW 27023 розмір 40-42 в сітці Жовтий

  • Наявність: 0
  • Виробник: Bestway
  • 498 грн

-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Даний товар можна забрати самостійно в одному з наших магазинів мережі у Києві чи Чернігові.
Доставка кур'єром по Києву в день замовлення 60 грн
Доставка товару по Україні здійснюється на відділення Нової Пошти, УкрПошти або іншого перевізника
Ідеальні для плавання в теплій воді

Полегшена конструкція для зручності транспортування

Технологія OCT (Optimized Channel Thrust) для оптимального прослизання води, що забезпечує підвищену ефективність і потужність помаху

Кутовий дизайн для максимальної ефективності поштовху з максимальним досягненням ними прогресу (підйом) при мінімальному зусиллі

Гідродинамічні ребра мінімізують бічний зсув

Створюють менше навантаження на ножні м'язи, в порівнянні з традиційними ластами, знижуючи стомлюваність дайвера і, відповідно, витрати повітря

М'яка формована кишеня на ступні для додаткової зручності

Серія: «Спортивна» - вдосконалена серія для більш екстремального використання. Чудовий дизайн, комфорт. Більш щільний матеріал ПВХ - ще більше надійності, довговічності. Зроблені для підлітків і дорослих.

Тематика: Фридайвинг - підводне плавання із затримкою дихання. В якості додаткового спорядження плавці можуть використовувати гідрокостюми, ласти і маски, але можуть обходитися і зовсім без них.

Тип особливості: Ласти із закритою п'ятою: гумові "кишені" калоші, повністю надягається на ногу, приймаючи анатомічну форму ноги, цим надійно фіксуючи її. Довжина пластини обрана такою, щоб не вимагати від плавця надмірних м'язових зусиль. Використовуються для занурення на глибину і не вимагають дайверских черевик.

Матеріал: Ножна кишеня (калоша): з м'якої гуми, лопата - термопластика і гума, що дозволяє додати сили гребку, зняти навантаження з ніг.

Технологія: Технологія «риб'ячий хвіст» - спрямовує потік води, розвантажує стопу. Управління лопатою - найефективніше на сьогоднішній день.

Розмір тип: XL

Європейський розмір, розмірна сітка: від 40 (EU) до 42 (EU)

Розмір ноги (в сантиметрах): від 25 см до 26.5 см

Фактична довжина (ласти): ≈ 52 см



Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.

Характеристики
Вік Від 14-ти років
Вікова група Від 8 років
Вага товару 0.946
Вес 0.946
Вес товара 0.946
Вид Ласты
Возрастная группа От 8 лет
Габарити: висота 57
Габарити: довжина 20
Габарити: ширина 13
Габариты: высота 57
Габариты: длина 20
Габариты: ширина 13
Гарантія Обміну та поверненню не підлягає
Гарантия Обмену и возврату не подлежит
Колір синій
Країна реєстрації бренду Китай
Матеріал ПВХ
Материал ПВХ
Наименование разновидности Жёлтый
Найменування різновиду Жовтий
Об'єм, л 778
Объем, л 45
Пол Унисекс
Размер 20 x 13 x 57 см
Состояние Новое
Стан нове
Стать унісекс
Страна регистрации бренда Китай
Страна-производитель товара Китай
Тип Аксессуары для плавания
Товщина 0.27 мм.
Толщина 0.28 мм.
Упаковка Сетка
Условия отправки Отправка из Киева в течение 1-2 рабочих дней.
Форма Круглая
Цвет Разноцветный
Возраст От 14-ти лет

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі товари

Ви переглядали