Крейда Велика кругла - 16 штук Strateg різнокольорова 50139
- Наявність: 35
- Виробник: Strateg
-
105 грн
? Комплектація: пластикова ємність для зберігання (висота 11.5 см, діаметр 13 см), крейдяні палички – 16 шт. (виготовлені з крейди, гіпсу, води та барвника).
? Вага крейди в коробці: 0,650 кг, (+-20 г).
? Рекомендований вік: від 3 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Крейда |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Кількість деталей | 16 |
| Кількість деталей (шт.) | 16 |
| Кількість предметів в наборі | 16 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 14х12х14 см |
| Розміри упаковки | 14х12х14 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Крейда |
| Упаковка | відро |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 3 років |

















