Код: 00000101630
Артикул: 50133
Крейда Шкільна біла Strateg - 50 штук 50133
- Наявність: 16
- Виробник: Strateg
-
117 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
“Шкільна біла крейда” - незамінний помічник для тих, хто полюбляє творчість і навчання. Вона стане у пригоді у школі, дитячому садку, на прогулянці у парку чи вдома. Нею дуже просто малювати та писати на будь-яких гладких поверхнях. А ще її легко видалити, скориставшись губкою чи вологою серветкою.
Використайте можливість зробити ваше дозвілля ще комфортнішим!
Використайте можливість зробити ваше дозвілля ще комфортнішим!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Крейда |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість деталей | 50 |
| Кількість деталей (шт.) | 50 |
| Кількість предметів в наборі | 50 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 13х11х7 см |
| Розміри упаковки | 13х11х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Крейда |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |







