Креативна творчість для проведення розкопок "JEWELS AMULETS EXCAVATION" кам JAEX-01-01
- Наявність: 27
- Виробник: Danko Toys
-
191 грн
Набір для творчості Danko Toys
Jewels Amulets Excavation — Розкопки
Опис: Набір для творчості від бренду Danko Toys, призначений для розкопок і пошуку ювелірних каменів та амулетів.
Особливості
- Активність: розкопки та пошук «свіжовиявлених» кристалів і прикрас
- Тематичний фокус: амулети та ювелірні елементи
- Формат: творчий набір для інтерактивної гри
Бренд: Danko Toys
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Вид іграшки | Розкопки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 25х19х5 см |
| Розміри упаковки | 25х19х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розкопки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська, англійська |
| Возраст | від 6 років |



















