Конструктор ТехноК "Техно 2" 130 елементів 0519
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
361 грн
Габаритні розміри ?18?41 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 750 |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вес | 0,75 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Кількість деталей | 130 |
| Кількість деталей (шт.) | 130 |
| Кількість предметів в наборі | 130 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 18х41х18 см |
| Розміри упаковки | 18х41х18 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,75 |
| Ширина (см) | 41 |
| Ширина в упаковці (см) | 41 |
| Возраст | від 3 років |
















