Код: 00000020370
Артикул: 0496
Конструктор ТехноК "Техно 1" 64 елементів 0496
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
182 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор №1 пластмасовий складається з 60 елементів і упакований у пакет.
Розмір 21 х 15 см
Виробник Україна. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Розмір 21 х 15 см
Виробник Україна. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 64 |
| Кількість деталей (шт.) | 64 |
| Кількість предметів в наборі | 64 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 13 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 15х15х23 см |
| Розміри упаковки | 15х15х23 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.4 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |










