Конструктор ТехноК металевий 9956
- Наявність: 5
- Виробник: Технок
-
1203 грн
У комплекті ви знайдете всі необхідні деталі для складання чотирьох різних машинок:
Джипа;
Автобуса;
Пікапа;
Джипа Сафарі.
Кожна машинка має свій унікальний дизайн і характеристики, чим вони дуже схожі на реальні автомобілі. Таке різноманіття моделей стимулюватиме розвиток творчості та уяви дитини, адже скільки цікавих та неповторних ігор можна з ними придумати та пограти.
Корпусні деталі машинок виготовлені з якісного металу за сучасними технологіями лазерної різки та порошкового фарбування і вражають своєю якістю та кольором.
Конструктор надійний і довговічний, готовий до безлічі годин захоплюючої гри. З таким набором ваш малюк зможе не лише весело провести час, а й розвинути свої конструкторські навички.
Також у комплекті: викрутка та ключі для збирання моделей. В нагоді стане – друкована покрокова кольорова інструкція, яку також можна завантажити з нашого корпоративного сайту.
Занурюйтесь у світ творчості та фантазії з нашим "Металевим конструктором ТехноК", арт. 9956 та відчуйте ці чудові та захоплюючі моменти під час складання моделей і самої гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 750 |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вес | 0,75 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 370 |
| Кількість деталей (шт.) | 370 |
| Кількість предметів в наборі | 370 |
| Категория товара | Металеві конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 11 |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Производитель | Технок |
| Размер | 30х25х5 см |
| Розміри упаковки | 30х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,75 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 7 років |























