Код: 00000012059
Артикул: 101
Конструктор «Сіті Лайф» вакуум BAMSIC 101
- Наявність: 10
- Виробник: Bamsik
-
171 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор «Сіті міні» безсумнівно стане улюбленою іграшкою Вашого малюка. З таким набором деталей різних форм і розмірів малюк зможе вибудувати вежу, будиночок або навіть міст. Всі детальки різні за формою і кольором , тому дитині буде цікаво грати з ними. Конструктор виготовлений з полімерних матеріалів і не містять екологічно шкідливих речовин, тому є безпечним для маленьких дітей. Така гра з кубиками розвиває дрібну моторику рук, розвиває фантазію і уяву, вчить малюка розрізняти кольори і форми. Гра з конструктором принесе дитині море задоволення і позитивних емоцій.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 16 |
| Кількість деталей (шт.) | 16 |
| Кількість предметів в наборі | 16 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 30х22х6 см |
| Розміри упаковки | 30х22х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |



















