Код: 00000012035
Артикул: 114/11
Конструктор пазли №5 “Будиночок” Бамсик 9 елементів 114/11
- Наявність: 7
- Виробник: Bamsik
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор-пазл “Будиночок”, 9 елементів. Деталі конструктора дуже легкі із закругленими краями, міцно з’єднуються між собою. Розмір 20*11*14см Вага 170 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість деталей | 9 |
| Кількість деталей (шт.) | 9 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбінований |
| Материал | пластмаса, комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 13х19х10 см |
| Розміри упаковки | 13х19х10 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |







