Конструктор НІК (52 деталі) Юника 70873
- Наявність: 1
- Виробник: ЮНІКА
-
198 грн
Всі деталі конструктора зроблені з барвистої і міцної пластмаси, що відповідає найвищим вимогам якості.
Для малюка такий конструктор стане відмінним стимулятором творчої діяльності. Дитина поліпшить свою моторику і координацію, удосконалить фантазію і креативне мислення.
Розмір: 35 х 16 см.
Виробник: Україна. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 35 |
| Кількість деталей | 52 |
| Кількість деталей (шт.) | 52 |
| Кількість предметів в наборі | 52 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Юніка |
| Размер | 35х15х5 см |
| Розміри упаковки | 35х15х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |
















