Код: 00000019980
Артикул: 4042
Конструктор Мікс-Техніка (144 деталі) 4042
- Наявність: 5
- Виробник: Промтекс
-
204 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Чудова іграшка для розвитку просторового мислення та уяви для малюків. Виготовлена з якісної міцної твердої пластмаси, не містить токсичних барвників і добавок - безпечна для вашої дитини.
Для дітей від 3-х років.
Виробництво: Україна. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Для дітей від 3-х років.
Виробництво: Україна. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Кількість деталей | 144 |
| Кількість деталей (шт.) | 144 |
| Кількість предметів в наборі | 144 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 27х18х5 см |
| Розміри упаковки | 27х18х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 років |









