Код: 00000015058
Артикул: Юника 80013
Конструктор "Майстер "ТОШКА" (104 дет.) 4820147280013 Юника 80013
- Наявність: 1
- Виробник: ЮНІКА
-
385 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор "Майстер "ТОШКА" (104 дет.) 4820147280013
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість деталей | 104 |
| Кількість деталей (шт.) | 104 |
| Кількість предметів в наборі | 104 |
| Категория товара | 3D конструктори |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Юніка |
| Размер | 25х23х12 см |
| Розміри упаковки | 25х23х12 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 4 років |












