Код: 00000015005
Артикул: Юника 71344
Конструктор "Денді 2" 102 елементи Юника 71344
- Наявність: 1
- Виробник: ЮНІКА
-
528 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор Денді 2 102 елементи - конструктор складається зі 102 великих деталей. За допомогою деталей з набору можна будувати будиночки, дороги, гаражі, тварин, роботів, монстрів, машинки та багато іншого.
Виготовлено з якісного пластику.
Кількість елементів: 102.
Купити Конструктор Денді 2 102 елементи можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок. Для отримання більш детальної інформації зверніться до менеджерів компанії. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Виготовлено з якісного пластику.
Кількість елементів: 102.
Купити Конструктор Денді 2 102 елементи можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок. Для отримання більш детальної інформації зверніться до менеджерів компанії. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 22 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість деталей | 102 |
| Кількість деталей (шт.) | 102 |
| Кількість предметів в наборі | 102 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Юніка |
| Размер | 23х15х22 см |
| Розміри упаковки | 23х15х22 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |














