Код: 00000073540
Артикул: 10122
Конструктор BELA друзі 10122
- Наявність: 15
- Виробник: Bambi
-
127 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Виробник Бела. Серія Friends. Вікова категорія від 6 років, конструктор для дівчаток. Матеріал - пластик. У комплекті 33 деталі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Кількість деталей | 33 |
| Кількість деталей (шт.) | 33 |
| Кількість предметів в наборі | 33 |
| Категория товара | Лего сумісні конструктори |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 14х20х2 см |
| Розміри упаковки | 14х20х2 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | З мультфільмів |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 6 років |







