Конструктор Бамсик Ромашка № 4 пластиковий 122/4
- Наявність: 31
- Виробник: Bamsik
-
392 грн
Конструктор Бамсик «Ромашка» № 4
Тип: конструктор
Матеріал
Пластиковий
Характеристики
- Назва: Конструктор Бамсик Ромашка № 4
- Матеріал: Пластик
- Категорія: Конструктор
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | 3D конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 33х7х7 см |
| Розмір | розмір одніїє деталі 3,3х0,3 см |
| Розміри | розмір одніїє деталі 3,3х0,3 см |
| Розміри упаковки | 33х7х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | тубус |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 4 років |



















