Конструктор Бамсик Ромашка №2 пластиковий 122/2
- Наявність: 10
- Виробник: Bamsik
-
381 грн
Конструктор «Бамсик Ромашка №2»
Опис
Конструктор Бамсик Ромашка №2 — пластиковий конструктор.
Характеристики
- Назва: Конструктор Бамсик Ромашка №2
- Матеріал: пластик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | 3D конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 20х22х5 см |
| Розмір | розмір однієї детальки 3,3х0,3 см |
| Розміри | розмір однієї детальки 3,3х0,3 см |
| Розміри упаковки | 20х22х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 4 років |


















