Конструктор Бамсик Ромашка № 1 пластиковий 122/1
- Наявність: 18
- Виробник: Bamsik
-
230 грн
Конструктор Бамсик «Ромашка № 1» — пластиковий
Короткий опис: Пластиковий конструктор бренду Бамсик, модель «Ромашка № 1».
Характеристики
- Назва: Конструктор Бамсик «Ромашка № 1»
- Бренд: Бамсик
- Матеріал: пластик
- Тип: конструктор
Інформація наведена відповідно до відомих характеристик із назви товару.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | 3D конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 20х18х5 см |
| Розмір | розмір однієї деталі 3,3х0,3 см |
| Розміри | розмір однієї деталі 3,3х0,3 см |
| Розміри упаковки | 20х18х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,32 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 4 років |




















