Код: 00000011035
Артикул: 115/24
Конструктор Бамсик Mega Brick Bamsic №1 4 кнопки 5 штук 115/24
- Наявність: 1
- Виробник: Bamsik
-
273 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор Бамсик Mega Brick Bamsic №1
Короткий опис: Конструктор згідно з назвою — модель №1 серії Mega Brick від Бамсик. Набір містить 5 штук елементів, кожен елемент має 4 кнопки.
Характеристики
- Бренд: Бамсик
- Серія/модель: Mega Brick Bamsic №1
- Кількість кнопок: 4
- Кількість штук у наборі: 5
Примітка
Опис сформовано виключно на підставі наданої назви товару і відомих характеристик.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 35 |
| Кількість деталей | 5 |
| Кількість деталей (шт.) | 5 |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 35х13х13 см |
| Розмір | розмір однієї деталі 13х13х8 см |
| Розміри | розмір однієї деталі 13х13х8 см |
| Розміри упаковки | 35х13х13 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 3 років |










