Код: 00000015512
Артикул: 114/17
Кольоровий ланцюжок №2 114/17
- Наявність: 1
- Виробник: Bamsik
-
119 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Головоломка |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Кількість деталей | 14 |
| Кількість деталей (шт.) | 14 |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Категория товара | Головоломки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 24 шт |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 21х25х5 см |
| Розміри упаковки | 21х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |









