Коло надувне Intex 81 см 59259
- Наявність: 0
- Виробник: Intex
-
142 грн
Коло надувне Intex 81 см
Легке надувне коло створене для комфортного відпочинку у воді. Діаметр 81 см забезпечує зручну опору й достатній простір для приємного розслаблення на поверхні. Конструкція дозволяє швидко надути й здути виріб для компактного зберігання та транспортування. Просте в догляді, підходить для використання на пляжі, у басейні чи на дачі, дарує відчуття безпечного та комфортного відпочинку на воді.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Коло |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Intex |
| Размер | 16х30х2 см |
| Розмір | діаметр 81 см |
| Розміри | діаметр 81 см |
| Розміри упаковки | 16х30х2 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 8 років |

















