Код: 00000241199
Артикул: 369166
Книга "Віночок" Оповідання про Україну 369166
- Наявність: 3
- Виробник: Глория
-
289 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Є різні серії та кольори продукції.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Книги |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Матеріали | бумага |
| Материал | бумага |
| Производитель | Глория |
| Размер | 21х27х2 см |
| Розміри упаковки | 21х27х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Казки |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |







