Код: 00000019290
Артикул: 1103
Кільцекид №3 1103
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
161 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка Кільцекид призначена для активних ігор на природі.
На відміну від класичного кільцеброса цей зроблений у вигляді пластикового хрестового з'єднання, на якому стоять кошики-цілі.
У набір входить: кошики, м'ячі.
Розмір: 36*36 см.
Всі популярні дитячі товари та іграшки можна купити в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашим менеджером. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
На відміну від класичного кільцеброса цей зроблений у вигляді пластикового хрестового з'єднання, на якому стоять кошики-цілі.
У набір входить: кошики, м'ячі.
Розмір: 36*36 см.
Всі популярні дитячі товари та іграшки можна купити в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашим менеджером. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Кулькокид |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 шт |
| Комплект постачання | основа-2шт, кульки-5шт, кошик-5шт |
| Комплектація | основа-2шт, кульки-5шт, кошик-5шт |
| Комплектація | основа-2шт, кульки-5шт, кошик-5шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 36х12х13 см |
| Розміри упаковки | 36х12х13 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Кулькокид |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |









