Казкотерапія: 1000000 Справ зебри Еббі 7307
- Наявність: 2
- Виробник: Bambi
-
113 грн
Казкотерапія: 1000000 Справ зебри Еббі
Книга з серії казкотерапії з назвою «1000000 Справ зебри Еббі» поєднує художню подачу та м’який формат сприйняття історії. Такий варіант читання добре підходить для спокійного дозвілля, знайомства з сюжетом і занурення у світ персонажа на ім’я зебра Еббі. Назва привертає увагу динамічністю та створює враження насиченої подіями історії, яка може зацікавити дитину та зробити читання більш захопливим.
Формат казкотерапії асоціюється з уважним і делікатним поданням сюжету, завдяки чому історія сприймається легко та з інтересом. Образ зебри Еббі додає виданню впізнаваного настрою, а сама назва «1000000 Справ» підкреслює активність і різноманіття пригод. Таке видання стане доречним вибором для дитячого читання, домашньої бібліотеки та приємного проведення часу разом із цікавою історією.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 360 |
| Вага (кг) | 0,36 |
| Вага в упаковці, кг | 0,36 |
| Вага, г | 360 |
| Вес | 0,36 кг |
| Вид іграшки | Книги |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Матеріали | бумага, картон |
| Материал | бумага, картон |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 25х25х1 см |
| Розміри упаковки | 25х25х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,36 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 3 років |













