Код: 00000081841
Артикул: 978,2
Катер на батарейках 9782
- Наявність: 21
- Виробник: Bambi
-
185 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Катер на батарейках
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Катер |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не входять до комплекту) |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входять до комплекту) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 26х32х10 см |
| Розміри упаковки | 26х32х10 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Катер |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не входять до комплекту) |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 6 років |








