Код: 00000180107
Артикул: GDV-Afr-01
Карткова розважальна гра Danko Toys "ДодУМка АФРИКА" на рос. Мові GDV-Afr-01
- Наявність: 1
- Виробник: Danko Toys
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Карткова гра Додумка Африка рус. - захоплива гра-забава стане чудовим приводом провести весело час у компанії з друзів або сім'ї. У процесі змагання кожен з учасників отримує очки за правильні відповіді, і втрачає їх, коли помиляється. Найкмітливіший гравець, який набере максимальну кількість балів - стає переможцем.
Компактна, легка гра ДаНетки з карток підійде як для гри вдома, так і для подорожей.
Мова: російська.
Компактна, легка гра ДаНетки з карток підійде як для гри вдома, так і для подорожей.
Мова: російська.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Кількість деталей | 112 карточек |
| Кількість деталей (шт.) | 112 карточек |
| Кількість предметів в наборі | 112 карточек |
| Кількість учасників | 2-8 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 19х19х4 см |
| Розміри упаковки | 19х19х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 8 років |







