Карткова гра 30569 (укр) "Mono" в кор-ці 135-9-22 см 30569
- Наявність: 10
- Виробник: Strateg
-
111 грн
? Рекомендований вік гравців: від 10 років.
? Размір пакування: 13,5х9,3х2,3 см
? Комплектація гри: 110 картонних карток, паперова інструкція.
? Вага гри в коробці: 180 г (+-20 г)
? Кількість гравців: від 2 до 5.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 10 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид | Карточные |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | 2-5 |
| Кількість учасників | 2-5 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-5 |
| Комплект постачання | карточки-110 шт |
| Комплектація | карточки-110 шт |
| Комплектація | карточки-110 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х14х3 см |
| Розміри упаковки | 10х14х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Экономические |
| Тип | Картки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 10 років |

















