Код: 00000240315
Артикул: VT2000-32
Картки на кільці з брязкальцем. Підводні мешканці VT2000-32 (укр) VT2000-32
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
178 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Знайомте малюка з підводними мешканцями морів та океанів. Яскраві зображення та брязкальце не залишать малечу байдужою!
Граємо та тренуємо: дрібну моторику, пам'ять. Знайомимось з мешканцями морів та океанів.
Комплектація: 6 карток, брязкальце, кільце.
Мова: українська.
Вік: 2-3 роки.
Граємо та тренуємо: дрібну моторику, пам'ять. Знайомимось з мешканцями морів та океанів.
Комплектація: 6 карток, брязкальце, кільце.
Мова: українська.
Вік: 2-3 роки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | 6 карток, брязкальце, кільце |
| Комплектація | 6 карток, брязкальце, кільце |
| Комплектація | 6 карток, брязкальце, кільце |
| Матеріали | картон, пластик |
| Материал | картон, пластик |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 10х14х3 см |
| Розміри упаковки | 10х14х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Морські мешканці |
| Тип | Картки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 12 місяців |







