Картина за номерами з лаком ArtCraft Наруто "Наруто.Перетворення" 40*50 см 10262-AC
- Наявність: 2
- Виробник: ArtCraft
-
237 грн
Мистецтво і магія Наруто: Якщо ви справжній шанувальник Наруто, то наші Картини за номерами аніме жанру - це саме те, що ви шукали! У нас ви можете купити унікальну Картину за номерами Наруто і втілити в життя свою любов до цього захоплюючого світу.
Замовте свій шедевр: Тепер у вас є можливість замовити власну Картину за номерами аніме Наруто і стати справжнім художником, навіть якщо у вас немає досвіду в живописі. Просто виберіть свій улюблений момент з Наруто і придбайте картину за номерами, щоб почати створювати своє мистецтво.
Екологічні акрилові фарби: Наші комплекти постачаються з екологічно чистими акриловими фарбами, які безпечні для вас і для навколишнього середовища. Це означає, що ви можете зануритися у творчий процес, не турбуючись про шкідливі речовини.
М'які нейлонові пензлики: Ваша подорож у світ Наруто стане ще більш комфортною завдяки нашим м'яким нейлоновим пензлям. Вони забезпечать вам точність і легкість під час нанесення фарб на полотно.
Прикрасьте свій дім і надихайтеся: Коли ви завершите свою Картину за номерами Наруто, ви отримаєте не тільки витвір мистецтва, а й джерело натхнення. Висячи на стіні, вона буде нагадувати вам про силу дружби і рішучості персонажів Наруто.
Подаруйте радість собі чи близьким: Наші Картини за номерами з персонажами Наруто також ідеально підходять як подарунок для друзів і сім'ї, які разом з вами люблять аніме. Подаруйте їм можливість створити свій власний художній шедевр.
Замовте сьогодні Картину за номерами аніме Наруто і пориньте в захоплюючий світНаруто через мистецтво!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 9 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид | Развлекательные |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 9 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Категория товара | Картини за номерами Аніме |
| Комплект постачання | Холст, краски, кисти |
| Комплектація | Холст, краски, кисти |
| Комплектація | Холст, краски, кисти |
| Назначение | Для дорослих |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ориентация картини | Вертикальна |
| Производитель | ArtCraft |
| Рівень складності | 4 |
| Размер | 40х50х2 см |
| Розміри упаковки | 40х50х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 50 |
| Ширина в упаковці (см) | 50 |
| Возраст | від 9 років |



















