Картина за номерами Stateg Яскравий кіт 40х50 см GS010
- Наявність: 2
- Виробник: Strateg
-
228 грн
Картина за номерами Strateg ПРЕМІУМ "Яскравий кіт" 40?50 см (GS010)
Картина за номерами від українського виробника Strateg — це захопливий творчий процес, що розвиває фантазію, покращує пам’ять і дрібну моторику. Малювання допомагає розслабитися, знизити тривожність і приносить задоволення від отриманого результату.
У наборі є все необхідне для створення барвистої картини:
- бавовняне полотно на дерев’яному підрамнику з пронумерованими контурами;
- контрольний лист;
- акрилові фарби у пронумерованих контейнерах;
- 3 пензлі різної товщини з нейлонового волокна;
- 2 настінні кріплення.
Такий набір стане чудовим подарунком для поціновувачів малювання та творчості. Він дозволяє легко створити яскраву декоративну картину, яка прикрасить будь-який інтер’єр.
Зверніть увагу: відтінок готової роботи може трохи відрізнятися від фото через обробку зображень.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вид іграшки | Набір для розпису за номерами |
| Висота (см) | 40 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Глибина в упаковці (см) | 50 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 50 |
| Категория товара | Картини за номерами Тварини |
| Комплект постачання | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Комплектація | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Комплектація | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ориентация картини | Вертикальна |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 40х50х1,5 см |
| Розмір | 40х50 см |
| Розміри | 40х50 см |
| Розміри упаковки | 40х50х1,5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для розпису за номерами |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 1,5 |
| Ширина в упаковці (см) | 1,5 |
| Возраст | від 6 років |








