Код: 00000102364
Артикул: ES077
Картина за номерами Stateg Милі посмішки 30х30 см ES077
- Наявність: 0
- Виробник: Strateg
-
176 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Картина за номерами Strateg ПРЕМІУМ Милі посмішки з лаком розміром 30х30 см ES077
Картини за номерами від українського виробника Strateg поєднують творчість із грою. Вони розвивають фантазію, покращують пам'ять та дрібну моторику. А процес малювання знижує тривогу та знімає стрес.
У наборі є все, щоб намалювати картину:
? бавовняне полотно на дерев'яному підрамнику з пронумерованими контурами;
? графічна схема розмальовки або контрольний аркуш;
? акрилові фарби в пронумерованих контейнерах;
? 3 пензлі різної товщини з нейлонового волокна;
? 2 настінні кріплення, щоб ви могли повісити картину;
? лак для покриття.
Якщо ви шукайте оригінальний подарунок людині, яка захоплюється малюванням – картини за номерами від Strateg саме те, що потрібно!
Картини за номерами від українського виробника Strateg поєднують творчість із грою. Вони розвивають фантазію, покращують пам'ять та дрібну моторику. А процес малювання знижує тривогу та знімає стрес.
У наборі є все, щоб намалювати картину:
? бавовняне полотно на дерев'яному підрамнику з пронумерованими контурами;
? графічна схема розмальовки або контрольний аркуш;
? акрилові фарби в пронумерованих контейнерах;
? 3 пензлі різної товщини з нейлонового волокна;
? 2 настінні кріплення, щоб ви могли повісити картину;
? лак для покриття.
Якщо ви шукайте оригінальний подарунок людині, яка захоплюється малюванням – картини за номерами від Strateg саме те, що потрібно!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вид іграшки | Набір для розпису за номерами |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Жанр | Дитячі |
| Категория товара | Дитячі картини за номерами |
| Комплект постачання | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Орієнтація | Квадрат |
| Ориентация картини | Квадрат |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Стратег Україна |
| Размер | 30х30х1,5 см |
| Розмір | 30х30 см |
| Розміри | 30х30 см |
| Розміри упаковки | 30х30х1,5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для розпису за номерами |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 1,5 |
| Ширина в упаковці (см) | 1,5 |
| Возраст | від 6 років |











