Код: 00000808405
Артикул: КН 4892
Картина за номерами "Принцеса Мононоке" 40*40 КН 4892
- Наявність: 3
- Виробник: Идейка
-
216 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Картина за номерами "Принцеса Мононоке" 40*40
| Характеристики | |
| Вікова група | від 14 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Набір для розпису за номерами |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 14 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Жанр | Люди |
| Кількість кольорів | 22 |
| Кількість фарб | 22 |
| Категория товара | Картини за номерами Люди |
| Комплект постачання | холст, деревян. подрамник, акрил.краски, кисти |
| Комплектація | холст, деревян. подрамник, акрил.краски, кисти |
| Комплектація | холст, деревян. подрамник, акрил.краски, кисти |
| Назначение | Для дорослих |
| Орієнтація | Квадрат |
| Ориентация картини | Квадрат |
| Производитель | Идейка |
| Рівень складності | 3 |
| Размер | 40х40х2 см |
| Розміри упаковки | 40х40х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для розпису за номерами |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 40 |
| Ширина в упаковці (см) | 40 |
| Возраст | від 14 років |










