Канцелярський набір Happy Boy 128 елементів KBX-128
- Наявність: 1
- Виробник: G Y
-
518 грн
Канцелярський набір Happy Boy 128 елементів
Канцелярський набір Happy Boy — практичне рішення для творчості, навчання та щоденного використання. У комплекті передбачено 128 елементів, що робить його зручним вибором для дітей, школярів і занять вдома. Велика кількість предметів у наборі дозволяє мати під рукою різні канцелярські аксесуари для малювання, письма та оформлення робіт.
Такий набір стане корисним для організації творчого простору, адже поєднує в собі багато елементів в одному комплекті. 128 предметів забезпечують широкий вибір для повсякденних завдань, навчального процесу та дозвілля.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 1,2 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Кількість деталей | 128 |
| Кількість деталей (шт.) | 128 |
| Кількість предметів в наборі | 128 |
| Категория товара | Канцелярія |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 36х26х5 см |
| Розміри упаковки | 36х26х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Набір |
| Упаковка | валіза |
| Возраст | від 3 років |







