Код: 117875
Артикул: RT-MS 1184(Light-Green)
Йогамат килимок для йоги MS 1184 з ПВХ Салатовий
- Наявність: 0
- Виробник: Metr+
-
437 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Якщо Ви перебуваєте в пошуку універсального, простого у використанні килимка для індивідуальних тренувань, то цей функціональний і легкий йогамат MS 1184 створений спеціально для Вас. Спортивний килимок володіє волого і теплоізоляційними характеристиками, що дозволяє використовувати його під час занять спортом на холодній підлозі в тренажерному залі або на відкритому повітрі. Модель розміром 172,5 х 61 см не займає багато місця, мало важить і відрізняється простотою в догляді. При необхідності йогамат можна очистити від пилу за допомогою звичайної, вологої губки. Спеціальна текстурована поверхня перешкоджає ковзанню килимка на гладких поверхнях, поки Ви займаєтеся тренуваннями або робите розтяжку. Щільний, досить товстий 6 мм і зносостійкий йогамат готовий стати Вашим незмінним супутником під час поїздок в тренажерний зал або домашніх занять.
| Характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вага товару | 0.5 |
| Вес | 0 |
| Вес товара | 0.5 |
| Вид | Бодиарт |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Габарити: висота | 0.6 |
| Габарити: довжина | 172.5 |
| Габарити: ширина | 61 |
| Габариты: высота | 0.6 |
| Габариты: длина | 172.5 |
| Габариты: ширина | 61 |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантия | 14 дней |
| Длина | 172.0 см |
| Довжина | 172.0 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Материал | ПВХ |
| Наименование разновидности | Салатовый |
| Найменування різновиду | Салатовий |
| Пол | Унисекс |
| Размер | 172.5 x 61 x 0.6 см |
| Состояние | Новое |
| Стан | нове |
| Стать | унісекс |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Фитнес |
| Тип | Коврик/мат |
| Товщина | 6.0 мм |
| Толщина | 6.0 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Условия отправки | Отправка из Киева в течение 1-2 рабочих дней. |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 61 см |
| Возраст | От 3-х лет |







