IW01991406 Winx Сіренікс Міні Техна IW01991406
- Наявність: 0
- Виробник: Оригінал
-
182 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Ляльки |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Оригінал |
| Размер | 23х18х4 см |
| Розміри упаковки | 23х18х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | блістер |
| Возраст | від 3 років |

















