Код: 00000212350
Артикул: 59040
INTEX Мяч 51см 59040
- Наявність: 28
- Виробник: Intex
-
96 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'яч INTEX діаметром 51 см є чудовим засобом для активних ігор як на пляжі, так і на відкритих майданчиках. Виготовлений з міцного і еластичного матеріалу, він забезпечує відмінні гральні характеристики і довговічність. Ідеально підходить для різних видів спортивних заходів і розваг на свіжому повітрі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Intex |
| Размер | 16х26х2 см |
| Розмір | 51 см діаметр |
| Розміри | 51 см діаметр |
| Розміри упаковки | 16х26х2 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Возраст | від 3 років |








