Інтерактивний набір іграшкова мийка для посуду тече вода для кухні BQ688-1 BQ688-5
- Наявність: 2
- Виробник: Boqi
-
849 грн
В ігровий комплект входять:
• сама мийка з основою та стійкою-полицею;
• набір мініатюрного посуду (тарілки, чашки, столові прилади);
• щітка для миття;
• пляшечка, що імітує миючий засіб.
Набір ідеально підходить для сюжетно-рольових ігор, які допомагають дітям наслідувати дорослих, розвивати дрібну моторику, уяву, соціальні навички та привчають до гігієни та порядку. Іграшка виготовлена з якісного, безпечного пластику. Кути деталей згладжені, що робить її безпечною для дитини. Чудовий подарунок для дітей, які люблять гратися з водою.
Живлення: 2ХАА (не входять до комплекту)
Вік: 3+
Розмір пакування: 45Х28Х12
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1220 |
| Вага (кг) | 1,22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,22 |
| Вага, г | 1220 |
| Вес | 1,22 кг |
| Вид іграшки | Кухонний набір |
| Висота (см) | 43 |
| Висота в упаковці (см) | 43 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Кількість деталей | 22 |
| Кількість деталей (шт.) | 22 |
| Кількість предметів в наборі | 22 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Boqi |
| Размер | 43х13х28 см |
| Розміри упаковки | 43х13х28 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Кухонний набір |
| Тип елементів живлення | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,22 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |





















