Інтерактивна іграшка равлик зі звуком і світлом RS-3150_Green
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
234 грн
Музична іграшка-равлик - це інтерактивна розвиваюча іграшка з яскравою різнокольоровою підсвіткою та звуковими ефектами. Панцирь равлика обертається і проеціює різнокольорові лучі світла, створюючи ефект диско-кулі, що привертає увагу дитини. Іграшка грає веселу мелодію та пісні. Сприяє розвитку слухового та зорового сприйняття, координації рухів, сенсорики та моторики. Виготовлена з безпечного, міцного ABS-пластику. Доступні два кольори — зелений та бежевий ( як показано на зображенні ). З такою іграшкою весело та цікаво.
Живлення: 3 батареї типу АА ( не входять до комплекту).
Вік: 3+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Музичні |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Інтерактивні тварини |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 14х9х11 см |
| Розміри упаковки | 14х9х11 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Музичні |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |

















