Набір для розмальовки ArtCraft "Кролик за кермом" 25x25 см з пальчиковими ф 15643-AC
- Наявність: 1
- Виробник: ArtCraft
-
146 грн
Набір для розмальовки з пальчиковими фарбами Artcraft для дітей
Набір для розмальовки з пальчиковими фарбами від Artcraft створений для захопливого дитячого дозвілля та знайомства з творчістю у зручному форматі. Такий варіант особливо добре підходить для дітей, адже дозволяє малювати не лише звичним способом, а й пальчиками, перетворюючи процес на цікаву й більш емоційну гру з кольорами. Поєднання формату розмальовки та пальчикових фарб робить творчі заняття різноманітними та захопливими.
Пальчикові фарби додають процесу малювання більше свободи та безпосередньої взаємодії з кольором, а сам набір від Artcraft підходить для дитячої творчості вдома або під час занять у вільний час. Такий комплект допомагає урізноманітнити дозвілля, зацікавити дитину творчим процесом і створити яскраві враження від малювання. Це вдалий вибір для дітей, яким подобаються розмальовки, кольори та цікаві формати творчих занять.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Розмальовки |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Жанр | Дитячі |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Комплект постачання | полотно, дерев. підрамник, пальчикові фарби, кріпл |
| Комплектація | полотно, дерев. підрамник, пальчикові фарби, кріпл |
| Комплектація | полотно, дерев. підрамник, пальчикові фарби, кріпл |
| Орієнтація | Квадрат |
| Ориентация картини | Квадрат |
| Производитель | ArtCraft |
| Размер | 25х25х2 см |
| Розміри упаковки | 25х25х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Розмальовки |
| Упаковка | термоплівка |
| Возраст | від 3 років |









