Код: 00000040936
Артикул: 39678
Ігровий столик для піску та води 39678
- Наявність: 2
- Виробник: Tigres
-
734 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Яскравий ігровий столик для дітей від 1 року.
Оптимальної висоти для дитини, стійкий та міцний.
На ігровому полі столика 3 великих сектора.
- основа мікс 3 кольори: блакитний, св.зелений, червоний
- ніжки до столу та кріплення: жовтий
- млиночок двокомпонентний для піску та води
- лійка 0,5 л
- лопатка та граблі "Квіточка"
- пасочка
Млиночок може бути встановлений в 2х різних положеннях.
Столик можна використовувати:
- для гри з водою та піском (звичайним та кінетичним)
- насипати крупи, горіхи, для розвитку дрібної моторики.
- ідеальний варіант для гри вдома та на вулиці.
До столика додається інструкція зі складання.
Оптимальної висоти для дитини, стійкий та міцний.
На ігровому полі столика 3 великих сектора.
- основа мікс 3 кольори: блакитний, св.зелений, червоний
- ніжки до столу та кріплення: жовтий
- млиночок двокомпонентний для піску та води
- лійка 0,5 л
- лопатка та граблі "Квіточка"
- пасочка
Млиночок може бути встановлений в 2х різних положеннях.
Столик можна використовувати:
- для гри з водою та піском (звичайним та кінетичним)
- насипати крупи, горіхи, для розвитку дрібної моторики.
- ідеальний варіант для гри вдома та на вулиці.
До столика додається інструкція зі складання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 2.43 |
| Вага в упаковці, кг | 2.43 |
| Вес | 2 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Меблі для дитячої |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 60х60х15 см |
| Розміри упаковки | 60х60х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 2.43 |
| Возраст | від 1 року |







