Ігровий Стіл ТехноК з набором настільних ігор 7в1 9604
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
1031 грн
Комлект розрахований на компанію з 2-х, 3-х або 4-х учасників. Основою комплекту є пластиковий столик висотою 27 сантиметрів з двома зручними нішами для зберігання фігур. Столик має класичну форму і легко збирається та переноситься. В комплекті:
Шахи та шашки – класичні ігри, які вчать дитину мислити стратегічно, аналізувати ситуацію і передбачати наслідки своїх ходів. Можливо, для когось гра з друзями в шахи стане першим кроком до світової шахової корони.
Лудо – кольорова гра, яка розважає і навчає дитину рахувати, кидати кубик і дотримуватися правил.
«Ходилка» – гра на швидкість і спритність, у якій треба пересувати свої фішки, уникаючи перешкод і намагаючись першим дійти до фінішу.
Змійки та драбинки – гра на удачу і випадок, у якій треба підніматися по драбинках і з’їжджати по змійках, добираючись до фінішу.
Китайські шахи – інтригуюча альтернатива класичним шахам, гра на логіку і тактичне мислення.
Дитяче доміно – гра розвиває рахункові навички, сприяє формуванню командного духу і концентрації уваги.
Комплект настільних ігор ТехноК арт. 9604 не лише розважає, але й сприяє розвитку різних граней дитячої особистості. Граючи в ігри, діти вчаться самостійно приймати стратегічні рішення, розвивають спостережливість, логіку і мислення, а також соціалізуються, оскільки грати можна разом з друзями та родиною.
Після закінчення гри всі фігури та навіть ніжки столика можуть бути зручно складені в ніші столика. Це сприяє підтримці порядку та вчить дітей бути організованими.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 1400 |
| Вага (кг) | 1,4 |
| Вага в упаковці, кг | 1,4 |
| Вага, г | 1400 |
| Вес | 1,4 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 44 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 44 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 4 |
| Комплект постачання | стол-1шт, ігр.поле-2шт, шахи-32шт, шашки-24шт, фіш |
| Комплектація | стол-1шт, ігр.поле-2шт, шахи-32шт, шашки-24шт, фіш |
| Комплектація | стол-1шт, ігр.поле-2шт, шахи-32шт, шашки-24шт, фіш |
| Матеріали | пластик, папір |
| Материал | пластик, папір |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Технок |
| Размер | 44х32х18 см |
| Розмір | 43х31х27 см |
| Розміри | 43х31х27 см |
| Розміри упаковки | 44х32х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,4 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | український |
| Возраст | від 5 років |





















