Код: 80239
Артикул: RT-9689-15
Ігровий набір Тварини 9689 2 види Дикі тварини
- Наявність: 0
- Виробник: Metr+
-
102 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Різнокольорові веселі тварини 9689 - новий цікавий набір, що складається з 12-ти екземплярів гарних, барвистих фігурок. Фахівці компанії подбали про безпеку іграшок для дитячого здоров'я, тому для виготовлення були використані виключно нетоксичні й гіпоалергенні матеріали. У комплекті крихітка знайде кумедних домашніх тварин, а також диких, з якими можна придумувати захоплюючі історії, відтворювати сюжети з казок і книжок. Розмальовані звірятка збережуть привабливий зовнішній вигляд на довгий час завдяки насиченим кольорам і безпечним, стійким фарбам. У компанії з наборами тварин дитина буде розвивати кмітливість, покращувати пам'ять, дрібну моторику, тактильні навички, уяву.
| Характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вага товару | 0.15 |
| Вес | 0 |
| Вес товара | 0.15 |
| Вид | Транспорт |
| Вид Кубика | Другое |
| Вид товара | Развивающие |
| Висота | 7.0 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время игры | от 30 мин. |
| Высота | 7.0 мм |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 21.5 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габариты: высота | 5 |
| Габариты: длина | 21.5 |
| Габариты: ширина | 5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантия | 14 дней |
| Длина | 165.0 мм |
| Довжина | 165.0 мм |
| Жанр | Развлекательные |
| Кількість гравців | для 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Количество задействованых игроков | Для 1 |
| Количество игроков | От 2 |
| Количество фишек | 200 шт. |
| Комплектація | Ігрове поле (мішень); 2 дротика |
| Комплектація | Игровое поле (мишень); 2 дротика |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Марка | Toyota |
| Масштаб моделі | 1:38 |
| Масштаб модели | 1:38 |
| Матеріал | Гума |
| Материал | Резина |
| Материал упаковки | Металл |
| Назначение | Для компании |
| Наименование разновидности | Дикие животные |
| Найменування різновиду | Дикі тварини |
| Номинал | С номиналом |
| Пол | Унисекс |
| Призначення | Для одного |
| Размер | 21.5 x 5 x 5 см |
| Состояние | Новое |
| Стан | нове |
| Стать | унісекс |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Тип іграшки | Позашляховики |
| Тип головоломки | Мини Головоломки |
| Тип игрушки | Внедорожники |
| Тип Кубика | 3х3 |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Условия отправки | Отправка из Киева в течение 1-2 рабочих дней. |
| Форма | Многогранник |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 4.0 мм |
| Языки | Языконезависимый |
| Возраст | От 3-х лет |











