Ігровий набір посуду Disney Princess чайний сервіз 88404
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
535 грн
Аріель, чарівна русалонька зі світу Діснея, завжди готова допомогти морським друзям і мріє стати людиною, щоб бути поруч з коханим принцем. Її доброта і ніжність завоювали серця багатьох поколінь дітей. Тепер завдяки чарівному набору посуду від Jakks Pacific, маленькі прихильники Аріель можуть створити чарівну чаювання для своїх ляльок або провести театральну виставу.
Ця яскрава іграшка виготовлена з безпечного пластику і сприяє розвитку дрібної моторики, уяви, творчих здібностей і хороших манер за столом. Набір, оформлений у стилі казки про Аріель, включає чайник, цукорницю, щипці для цукру, дві чашки, дві ложки та два пакетики чаю. Ця іграшка із серії Disney Princess підходить для дітей від трьох років і сподобається кожній маленькій принцесі, допомагаючи їм весело та творчо провести час.
Встигніть купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Посуд |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 16 |
| Кількість деталей (шт.) | 16 |
| Кількість предметів в наборі | 16 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 30х30х20 см |
| Розміри упаковки | 30х30х20 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Кіно та мультфільми |
| Тип | Посуд |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |

















