Код: 00000009553
Артикул: 955 в.6
Ігровий набір Оріон "Піднос з овочами" пластиковий 955 в.6
- Наявність: 3
- Виробник: Оріон
-
112 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Таця з овочами - подарує Вашій дівчинці можливість відчути себе в ролі господині і урізноманітнює сюжетно-рольову гру. Іграшка посприяє вивченню кольорів і назв овочів. Іграшка виконана з якісної пластмаси, без запаху. Найкращий подарунок для Вашої дитини! Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Продукти |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Кількість деталей | 13 |
| Кількість деталей (шт.) | 13 |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Категория товара | Магазин і продукти |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 21 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 33х22х10 см |
| Розміри упаковки | 33х22х10 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Продукти |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |








