Код: 00000009193
Артикул: 919в.3
Ігровий набір Оріон "Лікую вихованця" пластиковий 919в.3
- Наявність: 1
- Виробник: Оріон
-
285 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Ігровий набір "Лікую вихованця"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Кількість деталей | 15 |
| Кількість деталей (шт.) | 15 |
| Кількість предметів в наборі | 15 |
| Категория товара | Медичні набори |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 27х27х10 см |
| Розміри упаковки | 27х27х10 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Медицина |
| Тип | Набір |
| Упаковка | кейс |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 3 років |







