Код: 00000500378
Артикул: Y1804
Ігровий набір Гра кидання у мішень Y1804
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
904 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розмір виробу (Д ? Ш ? В): 46,5 ? 16 ? 26 см.
Гра для сімейного дозвілля «Влуч у кошик».
Розмір гри у зібраному вигляді: 100 ? 31 ? 35 см.
Комплектація: 5 кошиків, 6 мішечків.
Мета гри — по черзі кидати мішечки та влучати в кошики. Кожен кошик може приносити від 20 до 100 очок. Переможе той, хто набере найбільше очок.
Гра розрахована на дітей від 3 років, кількість гравців — 1–3.
Гра для сімейного дозвілля «Влуч у кошик».
Розмір гри у зібраному вигляді: 100 ? 31 ? 35 см.
Комплектація: 5 кошиків, 6 мішечків.
Мета гри — по черзі кидати мішечки та влучати в кошики. Кожен кошик може приносити від 20 до 100 очок. Переможе той, хто набере найбільше очок.
Гра розрахована на дітей від 3 років, кількість гравців — 1–3.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1300 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Вес | 1,3 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 47 |
| Висота в упаковці (см) | 47 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Кількість гравців | 1-3 |
| Кількість учасників | 1-3 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество игроков | 1-3 |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 47х16х27 см |
| Розмір | 31х35х100 см |
| Розміри | 31х35х100 см |
| Розміри упаковки | 47х16х27 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,3 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 3 років |








