Код: 00000040926
Артикул: 39632
Ігровий набір для піску Лопатка і граблі великі 39632
- Наявність: 17
- Виробник: Tigres
-
55 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча лопатка і граблі від українського виробника Тигрес - прекрасний вибір для ігор. Яскравий і стильний дизайн створить дитині чудовий настрій.
Таким красивим і зручним набором приємно грати в пісочниці, на пляжі, в саду. Гра сприяє розвитку координації і спритності маленьких ручок, та й просто дарує велике задоволення.
Ці лопатка і грабельки виготовлені з якісних, міцних і безпечних матеріалів і підходять для використання в будь-який час року.
Доступні в 8 кольорах: червоний, жовтий, синій, зелений, бірюзовий, фіолетовий, рожевий, помаранчевий.
Таким красивим і зручним набором приємно грати в пісочниці, на пляжі, в саду. Гра сприяє розвитку координації і спритності маленьких ручок, та й просто дарує велике задоволення.
Ці лопатка і грабельки виготовлені з якісних, міцних і безпечних матеріалів і підходять для використання в будь-який час року.
Доступні в 8 кольорах: червоний, жовтий, синій, зелений, бірюзовий, фіолетовий, рожевий, помаранчевий.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вага (кг) | 0.057 |
| Вага в упаковці, кг | 0.057 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 35х11х4 см |
| Розміри упаковки | 35х11х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Цвет | 0.057 |
| Возраст | від 12 місяців |









