Код: 00000001580
Артикул: 158
Ігровий набір дитячого посуду Оріон «Kristinka 2» з пластику 158
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
243 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Якщо ви хочете подарувати своїй доньці справжнє свято, а заразом виховати позитивні якості, то набір дитячого посуду "Kristinka 2" (арт. 158), буде найкращим подарунком. У наборі 14 предметів, зокрема каструлі, сотейники, кошик, тож для гри однолітків і друзів їх буде цілком достатньо.
Граючи набором посуду, дитина з дитинства привчатиметься до акуратності, гостинності, доброти, інших позитивних якостей. Грати набором можна як у квартирі, так і на свіжому повітрі, у дворі будинку.
Усі предмети набору безпечні для дитячого здоров'я, не містять шкідливих і токсичних домішок. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Граючи набором посуду, дитина з дитинства привчатиметься до акуратності, гостинності, доброти, інших позитивних якостей. Грати набором можна як у квартирі, так і на свіжому повітрі, у дворі будинку.
Усі предмети набору безпечні для дитячого здоров'я, не містять шкідливих і токсичних домішок. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 шт. |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 30х19х22 см |
| Розміри упаковки | 30х19х22 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Посуд |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0.65 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |








