Код: 00000018009
Артикул: 1-128
Ігровий набір Colorplast "Продукти" 11 елементів пластикові 1-128
- Наявність: 40
- Виробник: ColorPlast
-
140 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Ігровий набір Colorplast "Продукти"
Короткий опис: Ігровий набір складається з 11 елементів, виготовлених з пластику, і представляє собою набір ігрових продуктів.
Характеристики
- Бренд: Colorplast
- Назва: "Продукти"
- Кількість елементів: 11
- Матеріал: пластик
- Призначення: ігровий набір (ігрові продукти)
Упаковка
Інформація про упаковку або додаткові елементи в наборі не вказана.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Продукти |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість деталей | 11 |
| Кількість деталей (шт.) | 11 |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Категория товара | Магазин і продукти |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 25х15х15 см |
| Розміри упаковки | 25х15х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Продукти |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |









