Ігровий біноколь зелено-помаранчевий для дітей FDE815 FDE8815
- Наявність: 4
- Виробник: G Y
-
138 грн
Ігровий бінокль зелено-помаранчевий для дітей
Барвистий та привабливий бінокль, створений для маленьких мандрівників і дослідників. Яскраве поєднання зеленого та помаранчевого кольорів робить його помітним у грі й викликає інтерес до спостережень за навколишнім світом.
Переваги
- Безпечні матеріали і закруглені краї для комфортного та впевненого користування.
- Зручна конструкція, яка легко тримається в дитячих руках і стимулює самостійні ігри.
- Сприяє розвитку уваги, спостережливості та інтересу до природи і навколишніх об’єктів.
- Підходить для прогулянок, пікніків, ігор на майданчику або в кімнаті.
Ідея для подарунка
Такий бінокль стане чудовим подарунком для допитливої дитини: він додає пригодницького настрою у звичні прогулянки й допомагає перетворити світ навколо на цікаву розвагу.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Бінокль |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категория товара | Оптичні прилади |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 12х5х18 см |
| Розміри упаковки | 12х5х18 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Бінокль |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 років |

















